02.03.2020
Vopsitor

Cu 200 angajati in 3 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre , suntem in cautarea urgenta a unui

Vopsitor auto/pregatitor vopsitor

Responsabilitati:

- executa lucrarile repartizate de  seful de echipa cu maxima operativitate si de buna calitate
- asigura efectuarea reparatiilor repartizate la standardele de calitate stabilite de uzina si de legislatia in vigoare
- Amestecarea şi prepararea corespunzătoare a vopselelor conform reţetei precum şi crearea sau ajustarea culorilor conform instrucţiunilor.
- Capacitatea de a evalua deteriorările de vopsea conform cerinţelor producatorului şi regulilor tehnice.
- Utilizarea şi aplicarea corespunzătoare a materialelor necesare în cadrul procesului de pregătire a vopselei, de la etanşare până la vopsirea completă.
- oferă coordonatorului de vopsitorie recomandări privind îmbunătăţirea calităţii în cadrul domeniului său de sarcini

Candidatul ideal:
- scoala profesonală în domeniu
- experienţă minim de 1 an în domeniu
- spirit de echipa,  buna organizare  si rigoare,  capacitate de efort, interes  si  initiativa

 Oferta:

 - pachet salarial motivant care cupride salariu fix, bonusuri, prime, tichete de masa si cadou

- instruire permanenta la standarde ridicate
- atmosfera placuta de munca alaturi de colegi veseli si entuziasti

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 27.02.2020 un Curriculum vitae la nr. de fax: 0264-502602 sau la următoarea adresa de e-mail: cariere@autoworld.ro. Informatii suplimentare la tel. 0264-502600.

Candidatii selectati vor fi invitaţi la un interviu, a cărui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Autoworld
400524 Cluj Napoca
Calea Floresti nr. 145
Telefon 0264-207.400
E-mail carerei@autoworld.ro