02.03.2020
Mecanic auto / Electrician

Cu 185 angajati in 2 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre, suntem in cautarea urgenta a unui

Mecanic auto

Responsabilitati:

- executa lucrarile de mecanica  repartizate
- foloseste corespunzator sculele si aparatura din dotare
- foloseste corespunzator SDV-urile  corespunzatoare cerintelor din documentatiile tehnice
- asigura efectuarea reparatiilor repartizate la standardele de calitate stabilite
- asigurarea verificarii starii generale a vehiculelor clientului si constatarea indiciilor unor deficiente
- garantarea unei executii complete si profesionale in timpul programat, a fiecarei pozitii in parte prevazuta pe comanda
- aprecierea sigurantei de functionare si de circulatie a vehiculelor in cadrul comenzii de reparatie
- urmarirea calitatii produselor si raportarea oricaror deficiente

 Candidatul ideal:
- studii si experienta in domeniu
- abilitati de operare PC
- cunostinte de limba engleza
- spirit de echipa,  buna organizare  si rigoare,  capacitate de efort, interes  si  initiativa

 Oferta:

 -instruire permanenta la standarde ridicate
- pachet salarial atractiv care contine salariu fix, bonusuri, prime si tichete de masa si cadou

Candidatii interesati pot trimite un Curriculum vitae la nr. de fax: 0264-502602 sau la următoarea adresa de e-mail: cariere@autoworld.ro. Informatii suplimentare la tel. 0264-502600.

Numai candidatii selectati vor fi invitaţi la un interviu, a cărui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

AUTOWORLD VW
400524 Cluj Napoca
Calea Floresti nr. 145
Telefon 0264-207.400