28.09.2017
Altele

Cu 200 angajati in 3 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre in 2017, suntem in cautarea urgenta a unui

Gestionar Piese de schimb auto

Responsabilitati:

Gestioneaza accesoriile specifice marcii, face oferte si contribuie la largirea portofoliului de clienti
Identifica aşteptările şi nevoile clienţilor referitoare la accesorii si piese de schimb
Comandă necesarul de accesorii si piese de schimb, materiale consumabile pentru completarea în permanenţă a stocului prin utilizarea sitemelor informatice corespunzătoare
Receptionează fizic marfa şi întocmeşte notele de recepţie de marfă
Urmăreşte miscarile de stoc si intocmeste solicitarile de returnare a pieselor greu vandabile
Participa periodic la pregătirea şi realizarea inventarul magaziei

Candidatul ideal:
Studii superioare tehnice, absolvent Autovehicule rutiere - avantaj
Cunostinte despre piese si accesorii auto (experienta anterioara in domeniu reprezinta avantaj)
Excelente abilitati de operare PC
Cunostinte de limba engleza, (limba germana constituie avantaj)
Foarte buna organizare  si rigoare,  spirit de echipa,  capacitate de efort , interes  si  initiativa

Oferta:

instruire permanenta la standarde ridicate

Pachet salarial atractiv care contine bonusuri si beneficii

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 27.02.2020 un Curriculum vitae la următoarea adresa de e-mail: cariere@autoworld.ro.

AUTOWORLD VW
400524 Cluj Napoca
Calea Floresti nr. 145
telephone 0264-207.400