31.05.2019
Consilier vanzari

Cu 200 angajati in 4 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre suntem in cautarea urgenta a unui

Descrierea postului:

Consilierea clientilor cu privire la nevoia de mobilitate
Mentinerea si dezvoltarea bazei de date cu clienti
Realizarea target-ului lunar/trimestrial de vanzari
Achiziţionarea, evaluarea şi vanzarea de autovehicule rulate
Realizarea activitatilor de echipa, conform cerintelor superiorului
Monitorizarea activitatii concurenţei pe piata
Consilierea clientilor cu privire la modalitatile de finantare si intocmirea dosarului de finantare

Cerinte:

Experienta relevanta in vanzari
Cunostinte tehnice in domeniul auto constituie avantaj
Bune abilităţi de operare PC (Word, Excel, Internet)
Cunoasterea limbii engleze obligatoriu,
Permis de conducere cat B cu experienta relevanta in conducerea autovehiculului
Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere
Persoana dinamica si proactiva

Oferta (bonusuri, beneficii):

pachet salarial atractiv (salariu fix si bonusuri in funcţie de performante)
pachet de beneficii suplimentare care include servicii medicale premium, diverse prime, card de angajat cu anumite discounturi, etc.
sustinere din partea companiei in dezvoltarea personala si profesionala
mediu de munca placut si dinamic

Asteptam CV-ul pe adresa de mail: cariere@autoworld.ro

Autoworld
400524 Cluj Napoca
Calea Floresti nr. 145
Telefon 0264-207.400